Karrier (1)

Online marketinges

Országos és nemzetközi partnerhálózattal rendelkező,prémium autóápolási szereket gyártó cég munkatársat keres online marketinges munkakörbe❗

AMIT KÍNÁLUNK
  • 100% bejelentett munkaviszony
  • Stabil, tőkeerős munkahely
  • Teljesítményarányos bérezés

FELADATAID
  • PPC kampányok teljeskörű menedzselése (Google, Facebook)
  • Hirdetési fiókok felügyelete, optimalizálása, kampánybeállítások ellenőrzése
  • Hirdetések szövegezésének megírásában részvétel
  • Kampányok monitorozása, elemzések készítése
  • Aloldalak SEO optimalizálása

ELVÁRÁSOK
  • Angol nyelvtudás
  • Legalább középfokú végzettség
  • Google Ads, Google Analytics, Facebook Ads naprakész ismerete
  • Nemzetközi trendek folyamatos figyelése, fejlődésre való törekvés
  • Együttműködési készség
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Kreatív, nyitott személyiség
  • Erős digitális marketing szemlélet
  • Érdeklődés az autók világa iránt
Várjuk fényképes önéletrajzodat az alábbi elérhetőségen: marketing@lotuscleaning.eu
Miért a Lotus Cleaning?
  • Hosszútávú, bejelentett munkalehetőség
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség

Ingyenes Szállítás

LOTUS Cleaning csomagod 13.000 Ft feletti vásárlás esetén ingyen szállítjuk házhoz

RÓLUNK

Információk

KÜLFÖLDI PARTNEREINK

Európában

100% elégedettségi garancia

Ha nem vagy elégedett az eredménnyel, kérdés nélkül visszafizetjük a termék árát!